Dá sa to!

Zhodnoťte svoje úspory investíciou s pevným výnosom!
trinity QQ

Kompaktný balík služieb pre jasnejšiu budúcnosť!
Quality for Quantity

Sú to len poctivé služby...
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Partneri

 

Aegon:

ZÁRUKA PROFESIONALITY A STABILITY.

Spoločnosť AEGON je jedna z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje produkty životného poistenia, dôchodkového zabezpečenia a príbuzné sporivé a investičné produkty. AEGON má dôveru viac ako 40 miliónov klientov po celom svete a spravuje viac ako 378 miliárd eur ich úspor. Koncern AEGON so 160-ročnou históriou má sídlo v holandskom Haagu a spoločnosti pod neho patriace zamestnávajú viac ako 30 000 zamestnancov po celom svete. Hlavnými trhmi koncernu sú Spojené štáty americké, Holandsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, Kanada, Čína, Maďarsko, Poľsko, Španielsko, Slovenská republika, Česká republika, Rumunsko, India.

 

AXA:

PRESTÍŽ A SPOĽAHLIVOSŤ.

Francúzska skupina AXA je jednou z najprestížnejších finančných spoločností na svete. Pôsobí v 55 krajinách sveta, hlavne v Európe, Severnej Amerike a v ázijsko-pacifickej oblasti. Celosvetovo poskytuje služby viac ako 90 miliónom klientov, zamestnáva vyše 135 tisíc ľudí a spravuje aktíva v celkovej hodnote približne 981 miliárd €. Skupina AXA poskytuje všetky činnosti spojené s poistením ľudí a správou ich aktív: životné a úrazové poistenie, neživotné poistenie, dôchodkové sporenie, správu aktív, cestovné poistenie, právnu ochranu a iné.

 

Európska cestovná poisťovňa:

CESTOVNÉ POISTENIE NA EURÓPSKEJ ÚROVNI.

Európska cestovná poisťovňa poskytuje širokú paletu produktov cestovného poistenia pre súkromné i služobné cesty. Pre jednotlivé cesty za oddychom, pre opakované cesty za oddychom alebo na služobné cesty, pre študentov na štúdium v zahraničí, deti v detských táboroch ako aj cudzincov prichádzajúcich do SR.

 

Generali Slovensko:  

JE SÚČASŤOU JEDNEJ Z NAJSILNEJŠÍCH POISŤOVACÍCH SKUPÍN GENERALI PPF HOLDING.

GENERALI SLOVENSKO je súčasťou jednej z najsilnejších poisťovacích skupín v strednej a východnej Európe – Generali PPF Holding, ktorá v súčasnosti riadi obchodnú činnosť v 14 krajinách strednej a východnej Európy, spravuje aktíva vo výške 13,8 miliárd eur a poskytuje v regióne služby viac než 10 miliónom klientov. Generali PPF Holding je spoločný podnik Assicurazioni Generali a PPF Group. Začiatky skupiny Generali siahajú do roku 1831, kedy bola v talianskom Terste založená spoločnosť Assicurazioni Generali. Vďaka svojim čoskoro 180-ročným skúsenostiam v oblasti poisťovníctva je dnes jednou z najvýznamnejších spoločností na globálnom poistnom a finančnom trhu. V súčasnosti je skupina Generali jedným z najväčších poisťovateľov v Európe a figuruje v 64 krajinách  sveta.

 

Novinky a aktuality
Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Dlhopisy s pevným výnosom 6% za rok! Milí klienti, S klesajúcimi úrokovými sadzbami...
Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 Ocenenie Dôveryhodná firma 2017 27.10.2017: Na základe prieskumu uskutočnenom 25.10.2017...
Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ Dve ocenenia pre spoločnosť trinity QQ 27.04.2017: Milí klienti, Sme radi, že aj v roku...
V krátkosti o nás

Milé dámy/vážení páni,

sme radi, že ste, či už zo zvedavosti alebo záujmu o naše služby, zavítali na našu stránku. Našim cieľom je poskytovať kompaktný balík služieb, ktoré Vám a Vašim blízkym prinesú stabilitu a jasnejší pohľad na budúcnosť. 

Vitajte v lepšej spoločnosti!

Ing. Ján Pobežal
 výkonný riaditeľ 

Naši partneri

TQQ, s.r.o.: Výhradný dovozca exteriérových škárovacích hmôt ROMPOX®

       VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy

VÍNO MAŇÁK: Kvalitné víno z Moravy    

 

AUTO DETAIL HUMENNÉ: ...kompletná starostlivosť o auto.